Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Всі роботи на сайті "Курсова інфо" є авторськими і призначені  для допомоги у навчанні. Розміщення, тиражування або відтворення матеріалів із сайту на сторонніх ресурсах відстежується та забороняється відповідно до законодавства України про авторське право! 

Предмет та об'єкт соціології

Категорія: Реферати | П'ятниця, 07 липня 2017, 17:27 | Перегляди: 857 |

соціологіяРеферат на тему: Предмет та об'єкт соціології

Вступ

1. Становлення соціології як науки. Розбіжності у визначенні предмету та об’єкту соціології

2. Об’єкт соціологічного пізнання

3. Складність визначення предмета соціології

Висновок

Список літератури

  Вступ

 Намагання пізнати, осмислити суспільство, реалізувати своє ставлення до нього супроводжувало людство на всіх етапах його історії. На цій хвилі й постала у 30-х роках XIX ст. соціологія як наука про функціонування і розвиток суспільства та його структурних елементів.

Термін «соціологія» походить від двох слів: лат. societas — «суспільство» та грец. λογος — «вчення», «знання», «наука». Провісників соціології бачать в історичній науці, політекономії, журналістиці. Мислителів початку і середини XIX ст., таких як Анрі Сен-Сімон, Герберт Спенсер, Карл Маркс, сьогодні розглядають як засновників соціології. Вносили свій вклад і математики, зокрема, Адольф Кетле. 

      Термін соціологія запропонував 1839 року французький учений Оґюст Конт, ще до того як у другій половині XIX ст. соціологія стала самостійною дисципліною. З тих пір вона намагається формулювати претензії на власний предмет пізнання — частково в подальший розвиток, частково в протилежність давнішим авторам, які також займались соціальними взаємодіями [3, с. 17]. 

     Варто зауважити, що розбіжності у поглядах на соціологію існують і донині, свідченням чого є майже 100 її визначень. Не вщухають дискусії і щодо предмета соціології. Одні автори стверджують, що соціологія — наука про соціальні відносини; інші, пропонуючи істотні уточнення до трактування поняття «соціальні відносини», вважають, що соціологія повинна не тільки сконцентровувати зусилля на аналізі суб´єктів історичної дії, а й бути інструментом самопізнання суспільства і людини.  Інші вчені стверджують, що при з´ясуванні предмета соціології необхідно брати до уваги філософську орієнтацію науки, прогрес наукових знань, рівень соціологічної думки, культурно-історичні традиції, постійно змінювані потреби суспільства.

Мета дослідження: визначити розбіжності у поглядах вчених на об’єкт та предмет соціології, проаналізувати існуючі соціологічні теорії.

Завдання дослідження: з’ясувати, що є предметом та об’єктом  соціології. Отже,  аналіз предмету та об’єкту вивчення соціології як цілісної  науки визначає актуальність теми  даного реферату.

Замовити реферат на тему: Предмет та об'єкт соціології: 067 994 09 24, 063 143 32 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Список літератури:

1.Лукашевич М.П. Соціологія. Базовий курс: підручник. / М.П. Лукашевич, М.В. Туленков. – К.: Каравелла, 2005. — 312 с.

2.Осипова Н.П. Соціологія: підручник / Н.П. Осипова, В.Д. Воднік, Г.П. Клімова та ін. – К.: Юрінком Інтер, 2003. – С. 332.

3. Павліченко П. Я. Соціологія: навчальний посібник / П.Я. Павліченко, Д.А. Литвиненко. – К.: Лібра, 2000. – С. 452.

4.Перегуда Є.В. Соціологія: навчальний посібник / Є.В. Перегуда та ін. – П26 К.: КНУБА, 2012. – 140 с.

5.Примуш М.В. Загальна соціологія: навчальний посібник / М.В. Примуш. – К.: ВД «Професіонал», 2004. – С. 590.

6.Соціологія : Навч. посіб. / І. З. Танчин. - 2-е вид., переробл. і доповн. - К. : Знання, 2007. - 351 c. 

7.Соціологія: підручник / за заг. ред. В.П. Андрущенка, проф. М.І. Горлача. –3-тє видання, перероб. і доп. – Київ-Харків, 1998. – С. 616.

8.Соціологія: Підручник / Н. П. Осипова, В. Д. Воднік, Г. П. Клімова та ін.; За ред. Н. П. Осипової. — К.: Юрінком Інтер, 2003. — 336 с.

9.Соціологія: підручник. – 3-тє видання, перероб., доп. / за ред. В.Г. Городяненка. – К.: Видавничий центр «Академія», 2008. – С.505.

10. Юрій М.Ф. Соціологія / М.Ф. Юрій. – К.: Дакор, 2006. – С. 491.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Comments: